rybareni24.cz

Flacarp voděodolné led světlo fl6+ s příposlechem

Tento levný produkt Flacarp voděodolné led světlo fl6+ od skvělé a známé značky FLACARP snadno naleznete na našich stránkách téměř zdarma! Akční ceny již od 2 690 Kč.
EAN: 8594206460130
Flacarp voděodolné led světlo fl6+ s příposlechem
Ověřit dostupnost »
Značka: FLACARP
2 690

Nová vylepšená verze oblíbeného vodotěsného, nabíjecího světla s příposlechem FLACARP FL6+. Nyní s funkcí pozičního světla s extrémní dobou svitu až 360 hodin. Funkce, která najde uplatnění zejména pro označení lovného místa při nočním rybolovu.
 

Multibarevné LED světlo. Příjemná bílá, zelená, červená, modrá … zvolte si barvu a jas, které vám vyhovují. 
Integrovaný bezdrátový příposlech s dosahem až několik set metrů. Světlo se vám rozsvítí po záběru (vyhodnocuje signál z hlásičů FLACARP), rozsvítíte jej na dálku svým příposlechem (dálkové ovládání s dosahem až 1km !) a nebo jej využívejte jako běžné LED světlo. Nyní navíc funkce nočního pozičního světla s extrémní výdrží až 360 hodin!
Přenos barvy, která je nastavena na hlásiči. Máte na hlásiči nastavenou třeba fialovou? Není problém – stejnou barvou se vám při záběru rozsvítí i LED světlo. Hned víte, od kterého hlásiče máte záběr.
100% kompatibilita. Spolupracuje se všemi bezdrátovými produkty FLACARP: hlásiči, alarmy, příposlechy … 
Žádné baterie! Integrován výkonný nabíjecí Li-Ion akumulátor. Jednoduše dobijete běžnou nabíječkou na mobil, z auta nebo libovolné powerbanky.
Opravdu 100% vodotěsná konstrukce. Spadne vám svítilna do vody – nevadí, dovnitř se nedostane ani kapka vody. Testováno dlouhodobě 1,5 metru pod vodou. Navíc svítilnu „neutopíte“, protože při pádu do vody plave na hladině.
Naše špičková elektronika, vlastní vývoj a výroba v ČR, certifikace v akreditované zkušebně – to vše vám zajistí spolehlivost a pružnou reakci na vaše požadavky.
Jednoduché přichycení. Svítilna je vybavena silným neodymovým magnetem. Jednoduše přichytíte k libovolné železné konstrukci nebo zavěsíte pomocí poutka.

 
Vodotěsná konstrukce předurčuje toto malé, ale velmi výkonné LED světlo nejen pro použití v bivaku, ale může sloužit i jako venkovní osvětlení. Uvnitř zabudovaný přijímač bezdrátového příposlechu umožňuje dálkové rozsvícení signalizátory záběru FLACARP, tedy při záběru. Lze jej dálkově ovládat i příposlechem – na dálku zapnout / vypnout / ztlumit jas. Může být využito i jako maják při zavážení krmiva – na dálku si rozsvítíte světlo označující vaše lovné místo.
Světlo můžete spárovat nejen s hlásiči, ovládat nejen příposlechem, ale lze ho propojit také s alarmy FLACARP!
Je vybaveno výkonnými bílými LED CREE a RGB diodami, můžete si tedy zvolit další barevné odstíny. Například v noci použít méně rušivé červené světlo, modré, zelené …
Lahůdkou je možnost rozsvícení stejné barvy, jaká je nastavena na hlásičích. Takže v noci můžete příposlech klidně vypnout a již po rozsvícení světla poznáte, která hlásič má záběr.
Světlo je vybaveno silikonovými těsněními a je vodotěsné. Můžete jej používat jako venkovní osvětlení a není třeba se obávat deště. Když spadne do vody – nevadí. Světlo je velmi lehké a na vodě plave – nemusíte se bát, že jej utopíte.
Již nikdy nebudete měnit baterie: uvnitř zabudovaný akumulátor s velkou kapacitou 2000mAh snadno dobijete z běžné nabíječky na mobil, z auta nebo z libovolné powerbanky.
Z jedné boční strany je umístěno tlačítko pro ruční ovládání, poutko na zavěšení. Z druhé strany silný neodymový magnet pro přichycení např. na deštník nebo jinou železnou konstrukci. Pod krytkou magnetu je USB nabíjecí konektor.
Snadno si tlačítkem nastavíte barvu, která vám vyhovuje – ta zůstane uložena jako výchozí. Po dalším zapnutí je tedy automaticky nastavena. Změna barev je velmi snadná, celkové ovládání intuitivní.
 
Souhr vlastností, technické údaje:

Typ LED: RGB + bílé CREE®
Barva LED: bílá, červená, zelená, modrá + přenos barvy ze signalizátorů FLACARP
Akumulátor: vestavěný Li-Ion 2000mAh
Nabíjení: 5V / typ. 410mA
Doba nabíjení: cca 6 hodin (od úplného vybití)
Doba svitu (plný jas): až 9 hodin
Doba svitu (režim dlouhé doby svitu – noční poziční světlo): až 360 hodin
Frekvence příposlechu: 868MHz
Spolupracuje s výrobky FLACARP
Dosah příposlechu: až 500 metrů ve volném prostoru
Pracovní teplota: 0 až 40℃
Vodotěsná konstrukce, 100% odolnost proti dešti i krátkodobému potopení (pád do vody)
Rozměry: 136 x 36 (42) mm
Uchycení (zavěšení) pomocí silného neodymového magnetu nebo poutka
Hmotnost: 124 g

  
Obsah balení:

LED světlo FLACARP FL6-RGB
Nabíjecí kabel USB
Ochranná kapsička
Návod

 Uvedené technické údaje délky svitu a nabíjení se mohou odlišovat dle stavu akumulátoru, způsobu používání a okolní teplotě.