rybareni24.cz

Fenix nabíjecí svítilna uc35 xp-l

Tento akční výrobek Fenix nabíjecí svítilna uc35 od skvělé a známé značky FENIX můžete sehnat právě teď v naší nabídce za příznivou cenu. Pouze nyní za 2 399 Kč.
EAN: 191088
Fenix nabíjecí svítilna uc35 xp-l
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
2 399

Součástí balení je i nabíjecí 18650 Li-ion akumulátor s kapacitou 3400 mAh, který se nabíjí přímo ve svítilně přes boční micro-USB konektor. Alternativně však lze svítilnu napájet i dvěma jednorázovými CR123A bateriemi. Svítilna UC35 disponuje šesti různými režimy svícení, které umožní volit mezi vysokým výkonem a dlouhou výdrží. Na nejnižší moonlight režim dokáže svítit až 750 hodin, což je více než 31 dní. Nechybí ani stroboskopické záblesky pro krizové situace.
Svítilna je napájena digitálně regulovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení). Navíc je svítilna vybavena indikací stavu nabití baterií v bočním tlačítku. Druhá generace svítilny Fenix UC35 V2.0 zaujme nejen menšími rozměry a prodlouženým dosvitem, ale i taktickým spínačem a možností připevnění kabelového spínače AER-02. Můžeme ji proto doporučit i pro použití v bezpečnostních složkách, pro myslivost a další náročné aktivity.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry svítilny Fenix UC35 XP-L

Je použita špičková výkonná LED Cree XP-L HI V3 s životností 50000 hodin.
Šest režimů svícení: Turbo 1000 lumenů (2,1 hodiny) -> 350 lumenů (4 hodiny) -> 150 lumenů (9,9 hodin) -> 50 lumenů (27,8 hodin) -> 1 lumen (750 hodin) – Strobe 1000 lumenů (stroboskop s proměnnou frekvencí).
Světelný tok a časy výdrže jsou měřeny s přibaleným Li-ion 18650 akumulátorem s kapacitou 3400mAh.
Vzhledem k mechanické ochraně proti přepólování musí mít akumulátory vystouplý plusový pól. Starší akumulátory Fenix s plochým plusovým pólem tudíž nelze použít.
Svítilna je vybavena inteligentní ochranou proti přehřátí.
Digitálně regulováno pro konstantní jas, upozornění na vybité baterie. Podporované napájecí napětí 3 – 6V.
Jako náhradní akumulátor lze dokoupit nabíjecí Li-ion baterii typu 18650.
K napájení lze alternativně použít i dvě jednorázové lithiové baterie typu CR123A (nesnažte se je ve svítilně dobíjet).
Ochrana proti náhodnému vložení baterie obráceně (přepólování).
Rozměry 14,0 cm (délka) x 2,54 cm (průměr reflektoru) x 2,35 cm (průměr těla).
Váha 89 gramů (bez baterií), 139 gramů včetně akumulátoru.
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku typu T6, odolný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (neplatí pro zábleskové režimy).
Lichoběžníkové závity se zvýšenou odolností vůči opotřebení.
Výrazné rýhování povrchu pro lepší držení, provedení zabraňuje otáčení svítilny na nerovné ploše.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Odnímatelná ocelová spona s titanovou povrchovou úpravou.
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s anti-reflex povrchem.
Hladký parabolický reflektor pro světelný kužel s dosvitem 266 metrů (17700 cd).
Taktický vypínač na konci svítilny (funkce okamžitého zapnutí/vypnutí – momentary on/off).
Ke svítilně je přiložena šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek, akumulátor Fenix 18650 s kapacitou 3400 mAh, USB kabel a náhradní o-kroužky.
Jako volitelné příslušenství lze například dokoupit: kabelový spínač AER-02, červený dopravní kužel AOT-S, difuzér AOD-S, červený filtr AOF-S+, zelený filtr AOF-S+, modrý filtr AOF-S+
Svítilnu lze upevnit i na dlouhou zbraň pomocí rychloupínací montáže na lištu ALG-15, montáže na zbraňovou lištu Fenix ALG-00, kovovou magnetickou montáží na hlaveň, plastovou magnetickou montáží na hlaveň.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta, držák na kolo, speciální držák Fenix na kolo, držák svítilny na cyklistickou přilbu BikeBlock, otočné pouzdro AB02 a pouzdro ALP-10S.

Produktové recenze

Snadné ovládání a bezprecedentní výkony svítivosti jsou jen některé z vlastností svítilny UC35 XP-L. O možnostech jejího využití v bezpečnostním sboru i mimo něj si můžete přečíst v recenzi na tydenikpolicie.cz
V praktickém policejním testu oborového webu Policejnidenik.cz obstál na výbornou i předchozí model Fenix UC35. Sami policisté jej proto doporučují, jako jednu z ideálních svítilen pro běžný výkon služby.
Šéfredaktorovi specializovaného webmagazínu Krasajachtingu.cz Jaroslavu Forštovi se líbila i předešlá verze UC35, kterou ve své recenzi označil za malého dříče s úctyhodnými parametry.

Použití
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru černá izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte. Pro zapnutí zmáčknete vypínač umístěný na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Stiskem bočního tlačítka u hlavy svítilny můžete kdykoliv během provozu přepínat mezi režimy výkonu. Pro přepnutí do stroboskopického režimu přidržte boční tlačítko zhruba 0,5 vteřiny. Inteligentní ochrana proti přehřátí – pokud vzroste teplota svítilny nad 60°C, tak začne automaticky snižovat v