rybareni24.cz

Fenix led svítilna wt16r

Tento velmi oblíbený výrobek Fenix led svítilna od spolehlivého výrobce FENIX pořídíte u nás právě ve výhodné akci. Ceny od 1 799 Kč.
EAN: 191104
Fenix led svítilna wt16r
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
1 799

Světelným zdrojem v dálkovém reflektoru je dvojice LED Cree XP-E2, boční světlo obsahuje několik COB LED. Boční světlo má široký světelný kužel s rovnoměrnou intenzitou, který je ideální nejen pro osvětlení pracoviště, navíc má i funkci výstražného žlutého blikání. Svítilna Fenix WT16R je rovněž vybavena pevnou ocelovou sponou pro snadné nošení na opasku či kapse. Dále je vybavena dvěma silnými magnety, jedním umístěným na boku a druhým na spodní straně. Svítilnu je tak možné snadno uchytit na železný povrch ve dvou různých polohách. Svou variabilitou je svítilna navržena speciálně pro pracovní využití, ale skvěle poslouží v domácnosti i při kempování.
Svítilna je napájena zabudovaným Lithium-polymerovým akumulátorem 3,7 V/2000 mAh, který se nabíjí kabelem přes USB-C konektor (součástí balení). 
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry pracovní svítilny Fenix WT16R

Jsou použity výkonné LED Cree XP-E2 a COB s životností 50000 hodin.
Šest režimů výkonu:

Dálkový reflektor: 300 lumenů (3,8 hodiny) -> 100 lumenů (9,3 hodiny) -> 30 lumenů (30 hodin).
Boční široké světlo: 300 lumenů (3,8 hodiny) -> 100 lumenů (9,3 hodiny) -> žluté blikání (10 lumenů).

Digitálně regulováno pro konstantní jas, elektronika si pamatuje poslední nastavený režim.
Používá vestavěný Lithium-polymerový akumulátor 3,7 V/2000 mAh, který se nabíjí přes USB-C konektor na svítilně.
Podporuje rychlé nabíjení, plné nabití za 1 hodinu a 40 minut s 2A USB zdrojem.
Dosvit dálkového světla 115 metrů (3200 cd), dosvit bočního širokého světla 23 metrů (130 cd).
Indikace stavu nabití akumulátoru.
Rozměry 12,7 cm (délka) x 3,7 cm (šířka) x 2,6 cm (výška).
Váha 129 gramů (včetně akumulátoru).
Vyrobeno z nárazuvzdorného plastu.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Vodotěsná dle standardu IP66.
Dva magnety na zadní a boční straně svítilny – svítilnu lze uchytit na cokoliv železného.
Součástí balení je svítilna s nabíjecím akumulátorem, USB-C kabel a poutko na ruku.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

Produktové recenze

Zajímá Vás, zda jsou magnety dost silné a stabilní? Zda při práci s rotačními nástroji nevzniká efekt blikání? Nejen to otestoval ve své dílně Milan Gígel z portálu prakticky.sk. Vše se dočtete v tomto článku.

Ovládání
Svítilna se zapíná a vypíná stisknutím tlačítka po dobu 0,5 vteřiny, jakmile je zapnutá, tak se režimy svícení přepínají jeho krátkým stisknutím. Pro přepnutí mezi dálkovým a bočním širokým reflektorem podržte tlačítko po dobu 1,2 vteřiny. Svítilna má paměť a po opětovném zapnutí se vždy zapne v posledním světelném režimu.
Ovládací tlačítko lze uzamknout, aby nedošlo k samovolnému zapnutí např. při převozu v zavazadle. Když je svítilna vypnutá, tak dvakrát rychle (v rozsahu 0,5 vteřiny) stiskněte ovládací tlačítko, svítilna poté dvakrát zabliká, čímž signalizuje uzamčení. Pro odemknutí tlačítko opět dvakrát rychle stiskněte.
Ochrana proti přehřátí – při provozu na nejvyšší výkon svítilna po pěti minutách pozvolna sníží světelný tok na 200 lumenů při použití dálkového reflektoru, respektive na 150 lumenů při použití bočního reflektoru.
Svítilna se nabíjí pomocí USB-C konektoru, který lze zapojit do počítače, powerbanky, USB adaptéru do elektrické sítě či USB adaptéru do auta. Během nabíjení svítí indikační dioda vedle tlačítka červeně a po plném nabití se rozsvítí zeleně. Plné nabití trvá přibližně 1 hodinu a 40 minut při použití 2 A zdroje.
Indikace stavu nabití: Po krátkém stisku tlačítka (svítilna musí být vypnutá) se aktivuje LED indikátor stavu nabití baterií vedle tlačítka. Zelené světlo znamená, že baterie je nabitá na více než 85%, zelená blikající na 50-85%, červené světlo na 25-50% a červené blikající značí, že baterie je nabitá na méně než 25%.
Upozornění

Nerozebírejte sami svítilnu, poruší se tím záruka.
Pokud svítilna bliká či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:

Akumulátor je vybitý – nabijte jej.

Záruka
Dva roky.
Max výdrž 30 hod Napájení Interní akumulátor, USB dobíjení Počet režimů 6 Barva světla Denní bílá (5500-6500 K) Vodotěsnost IP66 (prudký déšť) Světelný zdroj Cree XP-E2 Hmotnost 129 g