rybareni24.cz

Ledlenser čelovka h19r core

Velmi prodávaný výrobek Ledlenser čelovka h19r od společnosti s úžasnou pověstí LEDLENSER pohodlně pořídíte u nás téměř zdarma! Nyní pořídíte za super cenu 5 690 Kč.
EAN: 181715
Ledlenser čelovka h19r core
Ověřit dostupnost »
Značka: LEDLENSER
5 690

Díky nim navolíte ideální kombinaci bodového a prostorového osvětlení.  Svítilna je vybavena technologií plynulého stmívání a také červeným světlem. Nová technologie čočky Multi-Core Optics distribuuje světlo rovnoměrně a bez ztrát. Dá se zcela jednoduše vyjmout a oddělit od čelenky. Nový standardizovaný Ledlenser Connector umožňuje svítilnu přichytit na různá příslušenství (držáky, stativy) Ledlenser (nejsou součástí balení).
Díky inovativní technologii FLEX SEALING TECHNOLOGY je svítilna odolná podle indexu IP68, tudíž je odolná proti prachu i ponoření do vody. Svítilnu lze dobíjet pomocí nabíječky s odolným magnetickým konektorem. Svítilna je vybavena transportním zámkem, indikátorem baterie, technologií Flicker Free zamezující mihotání světla, paměťovou funkcí a technologií back-up light, která při vybití baterie na 25 % přepne svítilnu do úsporného módu pro co nejdelší výdrž. Vztahuje se na ni prodloužená sedmiletá záruka.
Obsah balení: čelovka H19R Core, dobíjecí baterie, magnetický dobíjecí kabel
Flicker Free
Pokročilá technologie zamezující nechtěnému mihotání světla a vzniku nežádoucích stroboskopických efektů (které jsou patrné například při snímání svítilny kamerou či fotoaparátem).
Multicore Optics
Oproti tradičním reflektorovým čočkám od LEDLENSERu jsou svítilny s technologií MULTICORE OPTICS vybaveny speciálním sklem s mnoha drobnými čočkami. Ty ještě dokonale směřují světlo tak, aby byl výkon svítilny co nejefektivnější.
Fusion Beam
Díky technologii dvou na sobě nezávislých čoček mohou svítilny s technologií FUSION BEAM ideálně nastavit světelný výkon tak, aby svítilna ideálně osvětlovala.
Parametry:

světelný tok: 3500/1600/800/200 lumenů
světelné funkce: Boost, Power, Mid Power, Low Power
dosah světla: 300/230/150/80 m
doba svícení: 4/7/20 h
hmostnost: 374 g
baterie: Li-ion
kapacita baterie: 4800 mAh
LED: Xtreme LED
Color temperature index (CRI): 70
certifikát odolnosti: IP68
teplota světla: 6000-7500 K
test pádu z výšky: 1,5 m

Funkce:

možnost stmívání
transportní zámek
paměťová funkce
záložní světlo
červené světlo
pozlacené kontakty
dvouvrstvá chladič
dobíjení přes magnetický konektor
ochrana proti přehřátí