rybareni24.cz

Fenix led svítilna ld30 + usb aku 3400 mah

Tento levný kousek Fenix led svítilna ld30 + usb od dodavatele se skvělou pověstí FENIX máte možnost najít u nás teď trvale výhodně. Momentálně k dispozici za 2 199 Kč.
EAN: 191096
Fenix led svítilna ld30 + usb aku 3400 mah
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
2 199

Oproti dříve prodávané svítilně LD30 bez akumulátoru v balení, je součástí tohoto produktu i jeden akumulátor Fenix 18650 3400 mAh se zabudovaným micro-USB konektorem.
Patří mezi nejvýkonnější svítilny na jeden Li-ion akumulátor typu 18650. V nouzi však lze svítilnu napájet i dvěma jednorázovými CR123A bateriemi. Svítilna LD30 disponuje sedmi různými režimy svícení, které umožní volit mezi vysokým výkonem a dlouhou výdrží (až 70 hodin), nechybí ani stroboskopické záblesky a SOS režim pro krizové situace. Svítilna je vybavena indikací stavu nabití baterie a je napájena digitálně regulovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení). Díky použití unikátního supertenkého kolimátoru se podařilo zkrátit délku svítilny na pouhých 10,9 centimetru. Díky zapínání koncovým taktickým spínačem je vhodná nejen pro profesionály, ale i pro široké spektrum outdoorových, sportovních a pracovních aktivit.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry svítilny Fenix LD30

Je použita špičková super výkonná LED LUMINUS SST-40 s životností 50000 hodin.
Šest režimů svícení: 1600 lumenů (1,5 hodiny) -> 800 lumenů (1,8 hodiny) -> 350 lumenů (5,3 hodiny) -> 150 lumenů (17,2 hodiny) -> 30 lumenů (70 hodin) -> SOS (30 lumenů) -> Strobe (1600 lumenů).
Inteligentní ochrana proti přehřátí.
Světelný tok a časy výdrže jsou měřeny s přibaleným Li-ion 18650 akumulátorem s kapacitou 3400 mAh.
Digitálně regulováno pro konstantní jas, upozornění na vybité baterie.
K napájení slouží nabíjecí li-ion baterii typu 18650, alternativně lze použít i dvě jednorázové lithiové baterie typu CR123A (nesnažte se je ve svítilně dobíjet).
Vzhledem k mechanické ochraně proti přepólování musí mít akumulátory vystouplý plusový pól. Starší akumulátory Fenix s plochým plusovým pólem tudíž nelze použít.
Svítilna má paměť na poslední navolený režim (neplatí pro zábleskové režimy).
Rozměry 10,9 cm (délka) x 2,15 cm (průměr těla) x 2,54 cm (průměr reflektoru).
Váha 59 gramů (bez baterií), 109 gramů (včetně akumulátoru).
Speciální supertenký kolimátor, vyrobený technologií používanou v autoprůmyslu pro kužel s dosvitem 205 metrů (10302 cd).
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, odolný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Taktický vypínač na konci svítilny (funkce okamžitého zapnutí/vypnutí – momentary on/off).
Lichoběžníkové závity se zvýšenou odolností vůči opotřebení.
Vodotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry).
Součástí balení je šňůrka na zápěstí, pouzdro, USB akumulátor Fenix Li-ion 18650 3400 mAh, nabíjecí micro-USB kabel a náhradní o-kroužky.
Jako volitelné příslušenství lze například dokoupit: červený dopravní kužel AOT-S, difuzér AOD-S, červený filtr AOF-S+, zelený filtr AOF-S+, modrý filtr AOF-S+, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě.
Ke svítilně lze dále dokoupit držák na kolo, speciální držák Fenix na kolo, držák svítilny na cyklistickou přilbu BikeBlock a otočné pouzdro AB02.

Použití
Pro zapnutí či vypnutí stiskněte koncové tlačítko, pro okamžité zapnutí tlačítko namáčkněte. Stupně výkonu můžete kdykoliv během provozu přepínat stisknutím bočního tlačítka. Pro přepnutí do zábleskových režimu přidržte boční tlačítko zhruba 1 vteřinu. Tím se aktivuje stroboskop. Dalším krátkým stisknutím můžete přepínat mezi stroboskopickým blikáním a SOS. Podržením tlačítka se svítilna opět vrátí do původního režimu.
Ochrana proti přehřátí – vzhledem k rozměrům svítilny a obrovskému výkonu v režimu 1600 lumenů je provoz turbo režimu časově omezen. Po 5 minutách se během 80 vteřin postupně sníží výkon na 1200 lumenů. Pokud vzroste interní teplota svítilny na 55°C, tak začne automaticky snižovat výkon v pozvolných krocích o 30 lumenů každých 6 vteřin, dokud se její teplota neustálí nebo klesne na 400 lumenů. Jakmile teplota svítilny klesne pod 55°C, tak se výkon opět postupně zvýší.
Indikace stavu nabití baterií (funkční jen při použití Li-ion 18650) – při každém zapnutí svítilny se aktivuje na tři vteřiny indikační LED v bočním tlačítku svítilny. Pokud indikační dioda svítí zeleně je baterie nabita na více než 85%. Zelené blikání znamená 50-85% kapacity. Pokud svítí červeně, je nabita na 25-50%. Červené blikání značí, že zbývá méně než 25% kapacity baterie.
Upozornění na vybité baterie (funkční jen při použití Li-ion 18650) – svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího režimu a indikační LED v tlačítku začne červeně blikat.
Upozornění

Nerozebírejte sami zapečetěné části v hlavě svítilny, poruší se tím záruka.
Používejte pouze kvalitní 3V CR123A baterie a 18650 Li-ion akumulátory.
Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je. Kroužky je třeba také promazávat, aby nedocházelo k erozi gumy. Dodržováním těchto pravidel b