rybareni24.cz

Fenix nabíjecí led svítilna pd35r

Tento akční výrobek Fenix nabíjecí led svítilna od naší známé značky FENIX můžete sehnat v naší online nabídce se slevou. Na našich stránkách za 2 499 Kč.
EAN: 191085
Fenix nabíjecí led svítilna pd35r
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
2 499

Výborného světelného výkonu bylo dosaženo použitím LED Luminus SFT-40. Svítilna je napájena z Li-ion 18650 3400 mAh akumulátoru (součástí balení), který se nabíjí přímo ve svítilně přes moderní USB-C konektor. LED svítilna Fenix PD35R používá duální taktický spínač, který umožňuje rychlejší a spolehlivější ovládání v krizových situacích. Lze ji například rychle zapnout přímo do stroboskopického režimu. Hlava svítilny je opatřena úderným ráfkem. Proto lze svítilnu použít k proražení skla v krizových situacích či k sebeobraně. Fenix PD35R disponuje šesti různými režimy svícení, které umožní volit mezi vysokým výkonem a dlouhou výdrží, která dosahuje až 100 hodin. Jedním ze světelných režimů je i stroboskop s proměnlivou frekvencí. Robustní provedení a kompatibilita s kabelovým spínačem Fenix AER-02 umožňuje použití svítilny na dlouhých zbraních, takže je vhodná nejen pro outdoorové nadšence, ale i pro profesionály, ozbrojené složky a myslivost.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
 
Parametry nabíjecí svítilny Fenix PD35R

Je použita špičková výkonná LED Luminus SFT-40 s životností 50000 hodin.
Šest režimů svícení: Turbo 1700 lumenů (2,25 hodiny) -> 1000 lumenů (2,9 hodiny) -> 350 lumenů (4,75 hodiny) -> 50 lumenů (38 hodin) -> 10 lumenů (100 hodin) – Strobe 1700 lumenů (stroboskop s proměnnou frekvencí).
Světelný tok a časy výdrže jsou měřeny s nabíjecí Li-ion baterií Fenix 18650 s kapacitou 3400mAh (součástí balení).
Digitálně regulováno pro konstantní jas, inteligentní ochrana proti přehřátí.
Napájení: jeden Li-ion akumulátor 18650. Nouzově lze použít dvě jednorázové CR123A baterie, ale maximální výkon bude omezen na 1000 lumenů.
Podporované napájecí napětí 2,85-6V, upozornění na vybité baterie.
Vzhledem k mechanické ochraně proti přepólování musí mít akumulátor vystouplý plusový pól. Starší akumulátory Fenix s plochým plusovým pólem tudíž nelze použít.
Hladký parabolický reflektor pro světelný kužel s dosvitem 353 metrů (31200 cd).
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (neplatí pro stroboskop).
Lichoběžníkové závity se zvýšenou odolností vůči opotřebení.
Rozměry 13,6 cm (délka) x 2,32 cm (průměr těla) x 2,54 cm (hlava).
Hmotnost 140 gramů (včetně akumulátoru).
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, odolný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Odnímatelná ocelová spona.
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s anti-reflexním povrchem.
Duální taktický vypínač na konci svítilny (funkce okamžitého zapnutí/vypnutí – momentary on/off).
Ke svítilně je přiložena šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek, náhradní o-kroužky, akumulátor Fenix 18650 3400 mAh a USB-C nabíjecí kabel.
Jako volitelné příslušenství lze například dokoupit: kabelový spínač Fenix AER-02, bílý difuzér AOD-S V2.0, červený dopravní kužel AOT-S+, rychloupínací montáž na lištu ALG-00, montáž na hlaveň Fenix ALG-18, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, rychloupínací montáž na lištu ALG-15, montáž svítilny na optiku, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, držák na kolo FB-1, držák na kolo Fenix, pouzdro ALP-10S.
Do montáže na M-LOK Fenix ALG-16 je možné svítilnu PD35R vzhledem k menšímu průměru těla upnout pouze za hlavu nebo koncovku.

Použití svítilny Fenix PD35R
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte.
Pro zapnutí/vypnutí zmáčknete větší taktické tlačítko umístěné na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Stiskem vedlejšího přepínacího tlačítka můžete kdykoliv během provozu přepínat mezi režimy výkonu. Pro přepnutí do zábleskového režimu při zapnuté svítilně přidržte přepínací tlačítko zhruba 0,5 vteřiny. Pro zapnutí svítilny přímo do stroboskopického režimu stiskněte a držte přepínací tlačítko.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – Pokud teplota překročí 60°C, dojde k automatickému snížení výkonu. Jakmile teplota klesne pod 60°C, je možné opět používat nejvyšší výkon.
Indikace stavu nabití akumulátoru – svítilna vždy indikuje stav nabití baterie tři vteřiny po zapnutí. Zelená značí dostatečný stav nabití (100% – 85 %), zelené blikání (85% – 50%), stálé červené (50% – 25%) a blikající červená kriticky vybitý akumulátor (25% – 1%). Pokud je akumulátor vybitý, tak svítilna začne postupně automaticky přepínat do nižších režimů výkonu, v nejnižším režimu poté každých pět minut 3x zabliká.
Nabíjení – odklopte gumovou krytku nabíjecího konektoru na boku svítilny a zapojte přiložený kabel (konektor USB-C), druhý konec kabelu zapojte do počítače, nebo USB adaptéru do elektrické sítě či auta. Během nabíjení svítí boční indikátor červeně. Po plném nabití se rozsvítí zeleně. Nabíjení plně vybitého akumulátoru