rybareni24.cz

Fenix taktická svítilna pd36 tac

Oblíbený a kvalitní výrobek Fenix taktická svítilna pd36 od oblíbené značky FENIX jednoduše pořídíte u nás extra výhodně! Za bezkonkureční cenu 2 699 Kč.
EAN: 190993
Fenix taktická svítilna pd36 tac
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
2 699

Je osazena nejnovější LED LUMINUS SST-70 a přináší světelný tok až 3000 lumenů (ANSI) a dosvit až 274 metrů. Součástí balení je nabíjecí 21700 Li-ion akumulátor s kapacitou 5000 mAh, který se nabíjí přes vlastní USB-C konektor. Svítilna je vybavena otočným ovladačem, kterým lze zamknout ovládání či zvolit jeden z dvou módů použití. V taktickém módu je možné svítilnu zapnout do režimu 2000 lumenů, nebo do stroboskopu. Ve služebním módu je možné volit mezi pěti režimy svícení a stroboskopem. Na nejnižší režim dokáže svítit až 43 hodin. Precizní a voděodolný design předurčuje tuto taktickou svítilnu primárně pro náročné venkovní podmínky. Skvěle poslouží bezpečnostním složkám, při vyhledávání, záchranných operacích i pro myslivost.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry taktické svítilny Fenix PD36 TAC

Je použita výkonná LED Luminus SST-70 s životností 50000 hodin.
Dva módy svícení:

Taktický mód: 2000 lumenů (3,1 hodiny) -> stroboskop 2000 lumenů.
Služební mód: 3000 lumenů (1,5 hodiny) -> 1000 lumenů (3,25 hodiny) -> 350 lumenů (10,1 hodiny) -> 150 lumenů (18,75 hodiny) -> 30 lumenů (43,1 hodin) stroboskop -> 2000 lumenů

Časy výdrže jsou měřeny s nabíjecím Li-ion akumulátorem typu 21700 s kapacitou 5000 mAh.
Vysoce efektivní hladký reflektor pro světelný kužel s dosvitem až 274 metrů (18700 cd).
Inteligentní ochrana proti přehřátí.
Upozornění na vybitý akumulátor.
Rozměry 14 cm (délka) x 2,65 cm (průměr hlavy) x 2,54 cm (průměr těla).
Váha 164 gramů (včetně akumulátoru), 92 gramů (bez akumulátoru).
Bytelná konstrukce těla z leteckého tvrzeného hliníku A6061-T6.
Odolný těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Taktický vypínač na konci svítilny (funkce okamžitého zapnutí/vypnutí namáčknutím).
Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.
Součástí balení je svítilna, akumulátor Fenix ARB-L21-5000U s USB-C konektorem, USB-C kabel, náhradní o-kroužek a pouzdro na opasek.
Jako volitelné příslušenství lze dokoupit: kabelový spínač AER-05, rychloupínací montáž na lištu ALG-15, rychloupínací montáž na lištu ALG-00, montáž na hlaveň ALG-18.
Se svítilnou je kompatibilní i následující příslušenství: difuzér AOD-S V2.0, montáž na hlaveň, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, montáž svítilny na optiku, kovová montáž na puškohled, pouzdro ALP-10S, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, držák na kolo, držák na kolo Fenix.

Použití
Otočným ovladačem na konci svítilny lze volit mezi módy svícení, které mají odlišné ovládání.
Taktický mód (otočný ovladač v levé poloze): Pro zapnutí zmáčkněte taktické tlačítko na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Svítilna se vždy aktivuje v nejvyšším režimu. Pro aktivaci stroboskopu podržte tlačítko stisknuté po dobu 0,8 vteřiny (i z vypnutého stavu). Namáčknutím se svítilna vrátí do původního režimu. Stisknutím tlačítka se svítilna vypne.
Služební mód (otočný ovladač v pravé poloze): Pro zapnutí zmáčkněte taktické tlačítko na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Svítilna si pamatuje poslední navolený režim (kromě stroboskopu). Režimy svícení (kromě stroboskopu) lze cyklicky měnit namáčknutím tlačítka. Pro aktivaci stroboskopu podržte tlačítko po dobu 0,8 vteřiny (i z vypnutého stavu). Namáčknutím se svítilna vrátí do původního režimu. Stisknutím tlačítka se svítilna vypne.
V prostřední poloze otočného ovladače lze uzamknout ovládací tlačítko. Pokud je svítilna vypnutá, nelze zapnout. Pokud je zapnutá, dojde k uzamčení ovládání v aktuálně nastaveném režimu svícení a ovládací tlačítko nebude reagovat. Pro opětovnou aktivaci taktického tlačítka je nutné otočit ovladač do taktického nebo služebního módu. Při použití kabelového spínače je dostupný pouze nejvyšší režim stálého svícení.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – pokud teplota svítilny přesáhne 60°C, pak sama sníží výkon v postupných krocích, dokud teplota neklesne pod bezpečnou mez. Po ochlazení pod 60°C je možné opět používat plný výkon.
Upozornění na vybitý akumulátor – svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího výkonu a každých pět minut 3x zabliká.
Nabíjení – vyjměte akumulátor ze svítilny a pomocí USB kabelu jej zapojte do bočního USB-C konektoru. Během nabíjení svítí kontrolka v plusovém pólu akumulátoru červeně. Po dosažení plného nabití svítí modře nebo zeleně. Nabíjecí proud zabudovaného USB-C konektoru jsou 2A. Doba nabíjení trvá přibližně 3-4 hodiny.
Upozornění

Nerozebírejte sami zapečetěné části v hlavě svítilny, poruší se tím záruka.
Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je. Kroužky je třeba t