rybareni24.cz

Fenix taktická svítilna tk22 tac

Tento unikátní produkt Fenix taktická svítilna tk22 od známého předního výrobce FENIX jde získat na našich stránkách teď právě skutečně levně. Nyní můžete mít za 3 299 Kč.
EAN: 190917
Fenix taktická svítilna tk22 tac
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
3 299

Je osazena nejnovější LED LUMINUS SFT-70 a přináší světelný tok až 2800 lumenů (ANSI) a dosvit až 540 metrů. Součástí balení je nabíjecí 21700 Li-ion akumulátor s kapacitou 5000 mAh, který se nabíjí přes vlastní USB-C konektor. Svítilna je vybavena otočným ovladačem, kterým lze zamknout ovládání či zvolit jeden z dvou módů použití. V taktickém módu je možné svítilnu zapnout do režimu 2800 lumenů, nebo do stroboskopu s proměnlivou frekvencí. Ve služebním módu je možné volit mezi čtyřmi režimy svícení a stroboskopem, přičemž nejvyšší výkon je v takovém případě 1000 lumenů. Na nejnižší režim dokáže svítit až 49,5 hodiny. Precizní a voděodolný design předurčuje tuto taktickou svítilnu primárně pro náročné venkovní podmínky a umožňuje i použití svítilny na dlouhých zbraních. Skvěle poslouží bezpečnostním složkám, při vyhledávání, záchranných operacích i pro myslivost.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry taktické svítilny Fenix TK22 TAC

Je použita výkonná LED Luminus SFT-70 s životností 50000 hodin.
Dva módy svícení:

Taktický mód: 2800 lumenů (3 hodiny) -> stroboskop 2500 lumenů.
Služební mód: 1000 lumenů (4 hodiny) -> 350 lumenů (8,1 hodiny) -> 150 lumenů (18,5 hodiny) -> 30 lumenů (49,5 hodiny) -> stroboskop 2500 lumenů

Časy výdrže jsou měřeny s nabíjecím Li-ion akumulátorem typu 21700 s kapacitou 5000 mAh.
Vysoce efektivní hladký reflektor pro světelný kužel s dosvitem až 540 metrů (74000 cd).
Inteligentní ochrana proti přehřátí.
Upozornění na vybitý akumulátor.
Rozměry 15,4 cm (délka) x 4 cm (průměr hlavy) x 2,6 cm (průměr těla).
Váha 228 gramů (včetně akumulátoru), 156 gramů (bez akumulátoru).
Bytelná konstrukce těla z leteckého tvrzeného hliníku A6061-T6.
Odolný těžce poškrábatelný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Taktický vypínač na konci svítilny (funkce okamžitého zapnutí/vypnutí namáčknutím).
Pevná spona pro bezpečné a jednoduché nošení svítilny na opasku nebo kapse (odstranitelná).
Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.
Součástí balení je svítilna, akumulátor Fenix ARB-L21-5000U s USB-C konektorem, USB-C kabel, náhradní o-kroužek a pouzdro na opasek.
Jako volitelné příslušenství lze dokoupit: kabelový spínač AER-05 (kabelové spínače na starší verze TK22 nepasují!), červený dopravní kužel AOT-L, červený filtr AOF-L, zelený filtr AOF-L, modrý filtr AOF-L, bílý difuzér AOT-02.
Se svítilnou je kompatibilní i následující příslušenství: rychloupínací montáž na lištu ALG-15, rychloupínací montáž na lištu ALG-00, montáž na M-LOK Fenix ALG-16, montáž na hlaveň Fenix ALG-18, montáž na hlaveň, kovová magnetická montáž na hlaveň, plastová magnetická montáž na hlaveň, montáž svítilny na optiku, kovová montáž na optiku, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, držák na kolo FB-1, držák na kolo Fenix.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

Použití
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte.
Otočným ovladačem na konci svítilny lze volit mezi módy svícení, které mají odlišné ovládání.
Taktický mód (otočný ovladač v levé poloze): Pro zapnutí zmáčkněte taktické tlačítko na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Svítilna se vždy aktivuje v nejvyšším režimu. Pro aktivaci stroboskopu podržte tlačítko stisknuté po dobu 0,8 vteřiny (i z vypnutého stavu). Namáčknutím se svítilna vrátí do původního režimu. Stisknutím tlačítka se svítilna vypne.
Služební mód (otočný ovladač v pravé poloze): Pro zapnutí zmáčkněte taktické tlačítko na konci svítilny, pro okamžitou aktivaci tlačítko namáčkněte. Svítilna si pamatuje poslední navolený režim (kromě stroboskopu). Režimy svícení (kromě stroboskopu) lze cyklicky měnit namáčknutím tlačítka. Pro aktivaci stroboskopu podržte tlačítko po dobu 0,8 vteřiny (i z vypnutého stavu). Namáčknutím se svítilna vrátí do původního režimu. Stisknutím tlačítka se svítilna vypne.
V prostřední poloze otočného ovladače lze uzamknout ovládací tlačítko. Pokud je svítilna vypnutá, nelze zapnout. Pokud je zapnutá, dojde k uzamčení ovládání v aktuálně nastaveném režimu svícení a ovládací tlačítko nebude reagovat. Pro opětovnou aktivaci taktického tlačítka je nutné otočit ovladač do taktického nebo služebního módu.
Při použití kabelového spínače AER-05 je dostupný pouze nejvyšší režim stálého svícení.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – pokud teplota svítilny přesáhne 60°C, pak sama sníží výkon v postupných krocích, dokud teplota neklesne pod bezpečnou mez. Po ochlazení pod 60°C je možné opět používat plný výkon.
Upozornění na vybitý akumulátor – svítilna postupně automaticky pře