rybareni24.cz

Fenix nabíjecí svítilna pd40r v2.0

Tento akční produkt Fenix nabíjecí svítilna pd40r originál od značky FENIX máte možnost najít v naší internetové nabídce za super cenu. Aktuálně v akci od 3 299 Kč.
EAN: 190916
Fenix nabíjecí svítilna pd40r v2.0
Ověřit dostupnost »
Značka: FENIX
3 299

Součástí balení je i nabíjecí 21700 Li-ion akumulátor s kapacitou 5000 mAh, který se nabíjí přímo ve svítilně přes moderní USB-C konektor. Svítilna Fenix PD40R V2.0 disponuje pěti různými režimy svícení, které se jednoduše přepínají pomocí otočného kroužku na hlavě svítilny. Na nejnižší režim dokáže svítit až 88 hodin, což jsou téměř 4 dny svícení v kuse. Nechybí ani stroboskopické záblesky pro krizové situace.
Svítilna je napájena digitálně regulovaným konstantním proudem pro zaručení stálého světelného výkonu i při snižování napětí v bateriích (při jejich pozvolném vybíjení). Navíc je svítilna vybavena indikací stavu nabití baterií vedle nabíjecího konektoru. Svítilna Fenix PD40R V2.0 zaujme nejen kompaktními rozměry, ale i opravdu extrémním světelným výkonem. Svítilna je vhodná zvláště pro pohyb v nepřehledném terénu, pátrací operace, dohledávku, denní nošení i běžné domácí použití.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry nabíjecí svítilny Fenix PD40R V2.0

Je použita špičková výkonná LED LUMINUS SST-70 s životností 50000 hodin.
Pět režimů svícení: Turbo 3000 lumenů (2,7 hodiny) -> 1000 lumenů (3,1 hodiny) -> 350 lumenů (8,5 hodiny) -> 30 lumenů (88 hodin) – Strobe 2500 lumenů (stroboskop s proměnnou frekvencí).
Světelný tok a časy výdrže jsou měřeny s přibaleným Li-ion 21700 akumulátorem s kapacitou 5000 mAh.
Svítilna je vybavena inteligentní ochranou proti přehřátí.
Digitálně regulováno pro konstantní jas, upozornění na vybité baterie.
Ochrana proti náhodnému vložení baterie obráceně (přepólování).
Hladký parabolický reflektor pro světelný kužel s dosvitem 405 metrů (40567 cd).
Rozměry 13,8 cm (délka) x 3,3 cm (průměr reflektoru) x 2,6 cm (průměr těla).
Váha 117 gramů (bez akumulátora), 189 gramů včetně akumulátoru.
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku, odolný povrch – Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metr.
Zapínání i volba světelných režimů otočným kroužkem na hlavě svítilny.
Schopná samostatně stát na plochém místě a sloužit jako svíčka.
Lichoběžníkové závity se zvýšenou odolností vůči opotřebení.
Výrazné rýhování povrchu pro lepší držení, provedení zabraňuje otáčení svítilny na nerovné ploše.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Odnímatelná ocelová spona s titanovou povrchovou úpravou.
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s anti-reflexním povrchem.
Ke svítilně je přiložena šňůrka na zápěstí, pouzdro na opasek, akumulátor Fenix 21700 s kapacitou 5000 mAh, USB-C kabel a náhradní o-kroužek.
Ke svítilně lze dále dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta, USB adaptér podporující rychlonabíjení, barevný USB-C kabel, popruh Fenix ALD-05 pro použití svítilny na přilbě, držák na kolo, speciální držák Fenix na kolo, držák svítilny na cyklistickou přilbu BikeBlock, otočné pouzdro ALC-01, pouzdro ALP-10L.

Použití
Z výroby může být uvnitř svítilny na akumulátoru černá izolační krytka. Pro zapnutí pootočte ovládací kroužek doprava. Změna režimů se provádí pootočení ovládacího kroužku (pro zvýšení výkonu směrem doprava, pro snížení doleva). Ve zcela krajní pravé poloze se nachází stroboskop. Svítilnu vypnete otočením kroužku do krajní pozice vlevo.
Inteligentní ochrana proti přehřátí – pokud vzroste teplota svítilny nad 65°C, tak začne automaticky snižovat výkon v pozvolných krocích, jakmile teplota svítilny klesne pod 65°C, tak se výkon opět postupně zvýší.
Indikace stavu nabití baterií – při každém zapnutí se aktivuje na tři vteřiny indikační LED vedle nabíjecího konektoru. Pokud indikační dioda svítí zeleně je baterie nabita na více než 85%. Zelené blikání znamená 50-85% kapacity. Pokud svítí červeně, je nabita na 25-50%. Červené blikání značí, že zbývá méně než 25% kapacity baterie.
Nabíjení – odklopte gumovou krytku nabíjecího konektoru na boku svítilny a zapojte přiložený kabel (konektor USB-C), druhý konec kabelu zapojte do počítače, nebo USB adaptéru do elektrické sítě či auta. Během nabíjení svítí indikátor vedle nabíjecího konektoru červeně. Po plném nabití se rozsvítí zeleně. Nabíjení plně vybitého akumulátoru trvá cca 3 hodiny (s napájecím zdrojem 2A).
Upozornění na vybité baterie – svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího režimu a indikační LED v bočním tlačítku začne blikat červeně.
Upozornění

Nerozebírejte sami zapečetěné části v hlavě svítilny, poruší se tím záruka.
Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je. Kroužky je třeba také promazávat, aby nedocházelo k erozi gumy. Dodržováním těchto pravidel bude svítilna správně chráněna proti vodě.
Pokud svítilna bliká, nepřepíná na vyšší režimy výkonu či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:

Akumulátor je vybitý, nabijte ho.
Kontakty uvnitř svítilny jsou zanesené – očistěte je vatičkou namočenou v alkoholu.